ESAY İNŞAAT  TAAHHÜT TİCARET  LTD. ŞTİ.

 

1990 Yılından beri inşaat sektörünün çeşitli dallarında faaliyet göstermekteyiz. Amacımız   geçmişteki   tecrübelerimizden     yararlanarak montolama    ve  izalasyon konusunda en iyi olabilmek  .Hedefimiz deneyimli   çalışanlarımız ile   uygulama  konusunda da kaliteli  çalışmalar  yaparak sektördeki yükselişimizi  sürdürmektir. Mantolama  konusunda  tüm   çalışanlarımız milli  eğitim sertifilalıdır. Günden güne değişen izolasyon teknolojisinin takipçisin olarak elemanlarımızın bilgilerini her zaman güncel tutmaktayız.  2012 yılında EŞAY  İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİMİZ ŞEREF YILMAZ tarafından kurulmuştur.
        Refaransı  işindeki  ciddiyeti  ve  sorumluluk  duygusudur. Yola  devam  ederken  en  iyi  hizmetleri   verebilmek  için en  doğru  ve  kaliteli  marka  ve ürünleri  portföyüne almayı  ilke edinmiştir.Birçok kaliteli marka ve ürünü    siz müşterilerimize ulaştırarak aynı zamanda  bu  markaların  ürünlerini   yaptığımız  işlerde  uygulayarak işimizdeki özen ve kaliteyi en üst seviyede tutmaktayız.

Müşteri  memnunuyeti  en  önemli  hedeflerimizden biridir,  bu  güne  kadar  bizimle  bu yolda  yürümüş olan  tüm arkadaşlarımıza  teşekkür  ederiz.
Şirket  Sahibi  : ŞEREF  YILMAZ

MİSYONUMUZ:

Müşteri taleplelerini taahhüt  edildiği şekilde karşılayarak zamanında teslim etmemiz ve kaliteli ürünlerimiz ile  hızlı ve  güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak. Müşterilerimizin güç gereksinimlerin deki riskleri azaltmak  ve onların  tercih edilebilir iş ortağı olarak büyüme sağlamaktır

VİZYONUMUZ:

Seçkin çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini  hedefliyerek  müşterilerine rekabetçi, güvenilir,yüksek kaliteli çözümler sunan bir şirket olmaktır.